Представьте, что вы не можете найти друга в городе напишите телефонный разговор на английском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Kate: Hi, Sasha! Sasha: Hi! Sasha: How are you? -Kate: all right, you like? Sasha: I was doing fine, today went to the rink, you'll come with me tomorrow? Katya: okay, you might go Sasha: well, I'll call then if you're determined, all right then, until tomorrow. -Kate: all right, bye.