При думайте необычные виды использования обычных предметов как это сделала семья ёжика боба:)на английском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Brush- we like eating breshes packet is a good hair! pen is the best for light musik is bad for listening, but good for reading my telephone the best for drawing money is good for cleaning my room