Пригадай казку "Рiпка". Як звертався дiд до баби, баба до внучки, внучка до Жучки? Запиши речення з цими звертаннями.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дід до баби: -ходи,бабусю,не лежи,мені ріпку вирвати поможи! баба до внучки: -ходи,доню,не біжи нам ріпку вирвати поможи! внучка до жечки: -ходи жучка не біжи нам ріпку вирвати поможи