Пригадайте, з якого твору взято наведені нижче рядки: То буду я до темниці приходжати, Темницю відмикати Вас всіх, бідних невільників, На волю випускати.а)"Ой не ходи, Грицю"б)"Засвіт встали козаченьки"в)"Маруся Богуславка"г)"В...

Пригадайте, з якого твору взято наведені нижче рядки: То буду я до темниці приходжати, Темницю відмикати Вас всіх, бідних невільників, На волю випускати. а)"Ой не ходи, Грицю" б)"Засвіт встали козаченьки" в)"Маруся Богуславка" г)"Віють вітри, віють буйні"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в)"Маруся Богуславка"