Приветик,помогите пожалуйста...Заранее спасибо) До поданих головних частин доберiть пiдряднi частини,якi б вiдповiдали б на записанi в дужках питання! 1)Народнi пiснi я можу слухати, (як довго?)... 2)(Вiдколи?)....,я зацiкавила...

Приветик,помогите пожалуйста...Заранее спасибо) До поданих головних частин доберiть пiдряднi частини,якi б вiдповiдали б на записанi в дужках питання! 1)Народнi пiснi я можу слухати, (як довго?)... 2)(Вiдколи?)....,я зацiкавилась фольклором. 3)Вкладати мудрiсть у прислiвья, приказки i притчi народ почав,(вiд якого часу?)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Народнi пiснi я можу слухати, (як довго?) як дивитися цікавий телесеріал. 2)(Вiдколи?)Від тоді, як почула бабусину казку,я зацiкавилась фольклором. 3)Вкладати мудрiсть у прислiв₴я, приказки i притчi народ почав,(вiд якого часу?) коли ще не було писемності.