ПРОАНАЛІЗУЙ ВИДІЛЕНІ СЛОВА У ТАКІЙ ПОСЛІДОВНОСТІ. ШАХТАХ ДОНБАСУ. 1.АНАЛІЗОВАНЕ
ПРОАНАЛІЗУЙ ВИДІЛЕНІ СЛОВА У ТАКІЙ ПОСЛІДОВНОСТІ.
ШАХТАХ ДОНБАСУ.
1.АНАЛІЗОВАНЕСЛОВО
2.ЧАСТИНА МОВИ
3.ВЛАСНА ЧИ ЗАГАЛЬНА НАЗВА
4. НАЗВА ІСТОТИ ЧИ НЕІСТОТИ
5.У ЯКОМУ ЗНАЧЕННІ ВЖИТО(ПРЯМОМУ ЧИ ПЕРЕНОСНОМУ)
6.РІД
7.ЧИСЛО
8.ВІДМІНОК
9.НА ЯКЕ ПИТАННЯ ВІДПОВІДАЕ
10.ЯКИМ Є ЧЛЕНОМ РЕЧЕННЯ ГОЛОВНИМ ЧИ ДРУГОРЯДНИМ
Шахтах-ім., вл.н., неіст., пр.зн.,мн., місц., що?,гл.чл.р.