Прочитай вірш і за допомогою антонімів створи протележну картину. ....І летить на чорному коні Чорна буря в чорному вбранні! чорні хмари небо облягли,Трави захитались, полягли
Прочитай вірш і за допомогою антонімів створи протележну картину.
....І летить на чорному коні
Чорна буря в чорному вбранні! чорні хмари небо облягли,Трави захитались, полягли
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
і стоїть на білому коні, білий вітерець в білому вбранні! Білі хмари розтягнулися по небу, трави завмерли та чекають))
ккінець не знаю))