Продолжите текст паводле яго пачатку выкарыстайце складаныя сказы з розными видами сувязи частак.Як гэта няпроста і адказна - расказаць пра свой горад або сваю веску.Не пра дом родны,не пра вуліцу дзяцінства,якія жывуць ...

Продолжите текст паводле яго пачатку выкарыстайце складаныя сказы з розными видами сувязи частак. Як гэта няпроста і адказна - расказаць пра свой горад або сваю веску.Не пра дом родны,не пра вуліцу дзяцінства,якія жывуць у тваім сэрцы,а пра цэлы горад або пра цэлую веску!Як знайсці словы,каб чытач паверыў,што ты не прыхарошваеш аблічча таго месца, дзе жывеш, а сапраўды ведаешь яго лёс. Я хачу запрасіць вас у Віцебск...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тут нечего не видно, сфоткай еще раз.