Просклоняйте в Present Simple, Present Progressive, Present Perfect, Past Simple, Future Simple:  I every day read

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Pres.Simp.every day I read Pres.Progress. i'm reading  Pres.Perf.-I head read Past Simp.- Yesterday.i read Future Sim.- i'll read
Гость
I read every day. I'm reading now. I have already read. I read yesterday. I will read tomorrow.