Провести факти про Індію

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
http://fb.ru/article/146402/interesnyie-faktyi-ob-indii-strana-indiya-drevnyaya-indiya---interesnyie...
Гость
1) Третина населення Індії живуть дуже бідно, деякі не мають навіть власної ночівлі: сплять у наметах, на вокзалах і на вулицях. Зате каста обраних, а їх більше мільйона чоловік, є доларовими мільйонерами. 2) На 2013 рік населення Індії налічує близько 1 мільярда 200 тисяч осіб , і за чисельністю поступається тільки Китаю. З такою кількістю людей, країна посідає лише сьоме місце за площею. 3) Так популярна в наш час йога з'явилася в Індії близько 5000 років тому. 4) Цікавий факт: корови в Індії є священними тваринами, чіпати і їсти їх не можна, тому вони безперешкодно ходять по містах, дорогах і пляжах. 5) Індія подарувала нам геометрію, алгебру, а також  систему чисел і шахи. 6) Індуси прабатьки вищої освіти, що відкрили перший університет у місті Такшашіла ( 700 р. до н.е.). 7) Індія в 1974 році стала восьмою за рахунком країною яка володіє ядерною зброєю. 8) Офіційною мовою уряду Індії є Гінді, вона ж і найпоширеніша, а всього в Конституції Індії 21 офіційна мова . 9) Цікавий сімейний факт : більшість індійських жінок намагаються не говорити ім'я свого чоловіка, так як це вважається проявом неповаги до нього. При зверненні до чоловіка, дружини використовують такі слова, як « що робиш », « послухай» тощо. 10) Індійський кінематограф, так званий Боллівуд, обігнав Голлівуд з випуску фільмів. І це не тільки мюзикли з піснями і танцями, як було раніше, але і достатньо цікаві бойовики, фантастика і навіть жахи. 11) В Індії знаходиться найбільша кількість поштових відділень, а залізниця є найбільшим в країні роботодавцем. 12) До 1896 р. ніхто в світі, крім Індії не видобував  алмази. 13) Основи хірургії зародилися в Індії, більше 2500 років тому. Вже тоді талановитий лікар Сушурата проводив складні операції на головному мозку і внутрішніх органах. 14) Індія є потужною військовою державою . Крім розробки і побудови своєї військової техніки, так само активно закуповують озброєння у Росії і США . 15) Найвідоміша індійська книга «Камасутра» була написана в 3-4 столітті нашої ери індійським мудрецем Малла - Нагою Ватсьяяна .