Провідміняйтe числівники 60 і 600 70 і 700 80 і 800 90 і 900

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н. в. шістдесят сімдесят вісімдесят Р.в. шістдесята (шістдесятьох) сімдесяти (сімдесятьох) вісімдесяти (вісімдесятьох) Д. в. шістдесята (шістдесятьом) сімдесяти (сімдесятьом) вісімдесяти (вісімдесятьом) Зн. в. шістдесят (шістдесятьох) сімдесят (сімдесятьох) вісімдесят (вісімдесятьох) Ор. в. шістдесятьма (шістдесятьома) сімдесятьма (сімдесятьома) вісімдесятьма (вісімдесятьома) М. в. на (у) шістдесята (шістдесятьох) на (у) сімдесята (сімдесятьох) на (у) вісімдесята
Гость
Н в- шіздесят,шісот Р в - шіздесятого,шісотого Д в- шіздесятому, шісотому З в- шіздесятого, шісотого О в- шіздесятим, шістсотим