Провідміняйте прикметник круглолиций у формах чоловічого роду однини і множини .Доберіть інші складні прикметники з часткою - лиций.Поміркуйте яке слово має бвльше форм далечінь чи далекий.Обґрунтуйте свою думку СРОЧНО !!!!!!!!...

Провідміняйте прикметник круглолиций у формах чоловічого роду однини і множини .Доберіть інші складні прикметники з часткою - лиций.Поміркуйте яке слово має бвльше форм далечінь чи далекий.Обґрунтуйте свою думку СРОЧНО !!!!!!!! ДАЮ БАГАТО БАЛІВ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
н.в круглолиций, круглолиці р.в круглолицього,круглолиціх д.в круглолицьому,круглолицім ор.в кроглолицим,круглицими зн.в круглолицього, круглолиціх м.в на(у) круглолицьому,на(у) круглолиціх кл.в круглолиций,круглолиций Білолиций, бліднолиций, бруднолиций Більше форм має слово далекий