Провїдмїняйте словосполучення -1 електронна пошта   2  дорожнї знаки  3 безпечне перехрестя  4 вхїднї повїдомлення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Н.в. - електронна пошта Р.в. - електронної пошти Д. в. - електронній пошті Зн.в. - електронну пошту О. в. електронною поштою М. в. на електронній пошті 2. Н. в. - дорожнї знаки Р. в. дорожніх знаків Д. в - дорожнім знакам Зн. в. - дорожнї знаки О. в дорожніми знаками М. в. на дорожніх знаках 3. Н.в. безпечне перехрестя Р.в безпечного перехрестя Д.в безпечному перехрестю З.в безпечне перехрестя О. в безпечним перехрестям М. в. на безпечному перехресті 4. Н.в. вхїднї повїдомлення Р.д. вхїдних повїдомлень Д.в. вхїдним повїдомленням Зн.в. - вхїдні повїдомлення О.в. - вхїдними повїдомленнями М.в. - на вхїдних повїдомленнях