Раскажи о своих занятиях,закончи предложения1) I______every morning. 2)I_____every evening 3)I______every week4)I_____every month 5)I_____every year 6)I______once a week 7)I_____once a month 8)I____once a year 9)I often______.1...

Раскажи о своих занятиях,закончи предложения1) I______every morning. 2)I_____every evening 3)I______every week4)I_____every month 5)I_____every year 6)I______once a week 7)I_____once a month 8)I____once a year 9)I often______.10)I seldom_____.11)I never_____.12)I sometimes______.13)I always______.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)get up 2) go 3) live 4) liven 5) go 6) her 7)goes 8) liven 9)fast 10 men 11) fer 12)het 13) points