РАСКРЫТЬ скобки. Он никогда не был там. He ... (not/see) him thim week. She .......(not/be) .....London in 2003. Я никогда не жил на ферме. I....(never/live) on a farm. I....(live) on a farm when I was five.

Гость
1. didn`t see (Past Simple) 2. hasn`t been (Present Perfect) 3. have never lived (Present Perfect) 4. lived (Past Simple)