Распорядок дня школьника на английском языке на пример 7:00 am get up 7:30 am have breakfast

Гость
I get up at 7.30 am. I have breakfast at 7.45 am. I go to school at 8 am I have lunch at 12 pm I finish school at 3 pm I leave school at 3.15 and come home at 3.40 pm I relax till 5 pm. I do my homework till 7 pm.  I watch movies or read books till 8 pm.  I have dinner at 8.15 pm. I go to bed at 9 pm.