Расспросите одного из своих одноклассников что любит делать его или ее придуманный друг

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Does he like/love playing football? does he like playing on bass guitar? does he like walking in the park? Does he like Russian language? Does he like riding on the bike? Does he like dancing? Does he like playing in computer games? Does he like listening rock music? Does he like playing basketball? Does he like drowing? Does he like going to swimming pool? Does he like sleep?