Ребят, помогите текст перевести!!! Только не через переводчик это сразу видно)After a l

Ребят, помогите текст перевести!!! Только не через переводчик это сразу видно)After a long day at work, just like on Earth, a worker in space goes to bed at night, then wakes up the next day and prepares for work all over again. There are a few differences, though. In space there is no up or down and there is no gravity. As a result, astronauts are weightless and can sleep in any position. However, they have to attach themselves to a wall a seat or a bed inside the crew cabin so they don't float around. Space station crews usually sleep in sleeping bags. On the space station there are two small crews cabins. Each one is just big enough for one person. Inside both crew cabins is a sleeping bag and a large window to look out into space. Now, space station crews have three astronauts living and working in space for months at a time. Where does the third astronaut sleep? He/She can sleep anywhere in the space station, they just attach themselves to something. Expedition Two commander Yury Usachev and flight engineer James Voss slept in the crew cabins inside the''Zvezda'' service module. Flight engineer Susan Helms slept inside the Destiny Laboratory. Usually, astronauts sleep for eight hours at the end of each day. When it is time to wake up, the space station crew uses an alarm clock.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Після довгого дня на роботі, так само, як на Землі, працівник в космосі лягає спати ночами, потім прокидається на наступний день і готується до роботи знову. Є кілька відмінностей, хоча.У космосі немає вгору або вниз, і немає сили тяжіння. В результаті, астронавти невагомі і можуть спати в будь-якому положенні. Проте, вони повинні прикріплятися до стіни місце або ліжко в кабіні екіпажу, щоб вони не плавають.Космічна станція екіпажі зазвичай сплять у спальних мішках. На космічній станції є два маленьких екіпажів каюти. Кожен з них досить великий для однієї людини. Всередині обох кабін екіпажу це спальний мішок і велике вікно, щоб подивитися в космос. Тепер, космічної станції екіпажі мають трьох астронавтів, які живуть і працюють в космосі протягом декількох місяців в той час. Де третій сон астронавт? Він / вона може спати десь в космічній станції, вони просто присмоктуються до чогось.Експедиція Два командира Юрій Усачов і бортінженер Джеймс Восс спав в каютах екіпажу всередині сервісного модуля ''Zvezda ''. Бортінженер Сьюзен Хелмс спав всередині лабораторії Destiny.Як правило, космонавтів спати протягом восьми годин в кінці кожного дня. Коли прийшов час, щоб прокинутися, екіпаж космічної станції використовує будильник.