Ребят ну помогите кто нибудь и так завалена уроками 2 ТАПСЫРМА срочноо скоро в школу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
келин; шай ишиниздер астан алыныздар отагасы; рахмет шайын татти болыпты айтпакшы балалар кайда? атасы:иа немерелерим кайда оларды катты сагынып кеттим кормегели коп болды келин;иа оларда сизди сагынды кунде сурайда атам кашан келет деп олар ойнауга кеткен казир келип калар отагасы;аке сизди корип куанып калатын болды