Ребят помогите с диалогом по английскому языку -Hello Jack. What are you doing tomorrow? -Well, I........ -Does it start early? - Not very early. It..... - It's great . what places are you going to visit? - ............ -WI'll...

Ребят помогите с диалогом по английскому языку -Hello Jack. What are you doing tomorrow? -Well, I........ -Does it start early? - Not very early. It..... - It's great . what places are you going to visit? - ............ -WI'll you visit Kyivo-Pecherska Lavra? -......,,,,,,....... -................... - The tour will finish at 7 o'clock in the evening. - Have a nice day, Jack. -Thanks , Tim
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
well i am going to go excursion it start at eight o clock Khreshchatyk,St. Sophia Cathedral  and Museum of water. Yes i will. oh it is fantastic place.And when your tour will finish?