Ребята помогите! Я в английском полный 0! Надо вставить just, already, yet, never, ever.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) We have already reached the settlement. 2) They have never sailed from London. 3) I haven't seen a round table yet.  4) The plain has just appeared in the airpopt. 5) Have you ever seen that beautiful island? 6) He has never been interested in collecting stamps.