Ребят,помогите,пожалуйста очень надо!Заранее спасибо огромное!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
The woman has got a car. The woman hasnt got a car Has the woman got a car? The mice has got a long tails The mice hasnt got a long tails Has the mice  got a long tails? The man has got umbrella The man hasnt got umbrells Has the man got umbrella? The squirrels have got five nuts The squirrels havent got five nuts Have the squirrels got five nuts? (havent и hasnt пишется с запитой вверху просто у меня её нет) (проверь ответы по mice\long tails, я не думаю, что правильно написала)