Розповідь з словами співати,танцювати,навколо,ялинка,канікули,діти,свято,щасливий,мороз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  Щасливі діти співали, танцювали на вколо ялинки. "Новий Рік настав!" кричали вони. "Почались канікули" кричали другі. А дід Мороз сидів біля ялинки, та дивився на всіх. коли продзвинчала дванадцята година, він встав та розсипав свої подарунки по усій країні. Діти і дорослі, у всіх була усмішка.    Дід мороз був рад за всіх, бо в цьому році ні хто не був без подарунка. Всі були весь рік чемними і слухняними. Вірьте в чудеса і вони сбудуться