Розставити над кожним словом частину мову. Ранньої весни, коли запарує сизими димками лісова залежана земля, на заснулих бруньках дерев з'являться ледве помітні сліди зростання

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ранньої (прикм.) весни (іменник), коли (займенник) запарує (дієсл.) сизими (прикм.) димками (іменник) лісова (прикм.) залежана (дієприкметник) земля (ім.) на (прийменник) заснулих (дієприкм.) бруньках (ім.) дерев (ім.) з'являться(дієсл.) ледве помітні(прикм.) сліди (ім.) зростання (ім.)