Роз'вяжи задачу. Склади і розв'яжи обернену задачу.На озері плавало 11 гусей і 2 лебедя.На скільки більше було гусей, ніж лебедів?Скласти короткий запис до задач.

Роз'вяжи задачу. Склади і розв'яжи обернену задачу. На озері плавало 11 гусей і 2 лебедя.На скільки більше було гусей, ніж лебедів? Скласти короткий запис до задач.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тут 2 варианта условия 1) Гусей--11     Лебедей---?,на 9 меньше 2) Лебедей--2     Гусей--?,на 9 больше Выбирай сам.