Розвяжи задачу.зміни запитання так щоб задача розвязувалася двома диями Давні римляни будували тришарові дороги :перший шар камяні плити другий дрібні камені треті гладенькі плити.яка товщина кожного шару якщо загальна товщина ...

Розвяжи задачу.зміни запитання так щоб задача розвязувалася двома диями Давні римляни будували тришарові дороги :перший шар камяні плити другий дрібні камені треті гладенькі плити.яка товщина кожного шару якщо загальна товщина покриття дороги становила 1 м товщина камяних плит і дрібних каменів була 80 см дрібних каменів і гладеньких плит 80 см?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
камяные плиты 60 см мелкие камяные плиты 20 см и гладенькие плиты 20 см