Сделайте эти предложения отрицательными : Maxim wants to be a producer. We like watching comedies. Kate is g

Сделайте эти предложения отрицательными : Maxim wants to be a producer. We like watching comedies. Kate is good at sports. I enjoyed the party. Vera has finished reading "Gulliver's Travels". they have travelled all over the world. They are travelling in Australia now.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Maxim doesn't want… 2) He don't like… 3) Kate isn't good… 4) I didn't enjoy… 5) Vera hasn't finished… 6) They haven't travelled… 7) They aren't travelling…