Сделайте пожалуйста перевод на русский язык! Ben do you like the zoo,Ann Ann Yes, I do. Its great. Whats that animal over there Ben Which one What does it look like Ann It has a long neck and long legs. Ben Thats a giraffe. The...
Сделайте пожалуйста перевод на русский язык!
Ben do you like the zoo,Ann
Ann Yes, I do. Its great. Whats that animal over there
Ben Which one What does it look like
Ann It has a long neck and long legs.
Ben Thats a giraffe. They are so beautiful.
Ann Yes, they are. Look, whats that up in the three
Ben Its monkeys
Ann Ah! I dont like monkeys
Ben Why not
Ann They are noisy
Ben I find them cute. Anyway,lets go and see the bears
Ann OK
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бен:вам нравится зоопарк, Энн Энн:Да, я делаю. Здорово. Что это за животное там Бен:Какой Что это выглядывает Энн: Она имеет длинную шею и длинные ноги. Бен: это жираф . Они такие красивые. Энн:Да, они есть. Посмотрите , Что , что в трех Бен Its обезьян Энн Ах ! Я не люблю обезьян Бен Почему бы не Энн:Они шумные Бен:Я нахожу их мило. Во всяком случае, отпускает и увидеть медведей Энн:ОК