Сенбілікте сөзіне əңгіме

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сенбилик коктем айында басталып кузге дейн созылады.кыстан кейнги кар арасынан шыккан кокыстарды жинап , табигатты коргау керек. коктемде жанадан шыккан шоп жаксы осу ушин кокыстар жиналу керек.
Гость
Бүгін сенбі. Барлық адамдар бірігіп еңбек етіп жатыр. Олар мектептің, балабақшаның ауласын сыпырып жатыр. Сенбілік маған қатты ұнайды. Барлық жер тап-таза болады емес пе. Бұның бəрі еңбекке жатады. Біз осылай сенбілікте жинауды жалғастырсақ, бұл табиғатқа деген сыйымыз болады. Маған сенбілік қатты ұнайды.