Септік. Казахский язык. Просклоняйте по падежам слова: Кен,Металл,табиг'ат (на казахском языке конечно)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Атау септік:кен, металл, табиғат ілік септік:кеннің, металдың, табиғаттың Барыс септік:кенге, металға, табиғатқа Табыс септік:кенді, металды, табиғатты Жатыс септік:кенде, металда, табиғатта Шығыс септік:кеннен, металдан, табиғаттан Көмектес септік:кенмен, металмен, табиғатпен
Гость
Атау: ким?не?илик:кимнин?ненин?барыс:кимге? неге?табыс:киди?нени? шыгыс: кимнен? неден?жатыс: кимде? неде ?комектес: киммен? немен?