Середній бал учнів,які проходили тест з математики,дорівнює 6. У 60% учнів,які показали кращі результати,середній бал дорівнює 8. Чому дорівнює середн

Середній бал учнів,які проходили тест з математики,дорівнює 6. У 60% учнів,які показали кращі результати,середній бал дорівнює 8. Чому дорівнює середн ій бал учнів, які показали результати гірші,ніж відмічені 60% учнів?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3 .....................................................................