Щоб надіслати 58 вітальних листів до свята, учні виготовили 18 рожевих конвертів, блакитних -у двічі менше, а решту -білих.Скільки білих конвертів зробили учні

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 18:2=9(к.) - виготовили блакитних конвертів. 2) 9+18=27(к.)- виготовили рожевих та блакитних конвертів разом. 3) 58-27=31(к.) Відповідь: виготовили 31 білих конвертів.