У спортзалі було 67 хлопчиків і 41 дівчинка. діти сиділи у три ряди, причому в кожному ряду була однакова кількість дітей/ у першому ряду хлопчикыв було в 5 разів більше ніж дівчаток .у другому - хлопчиків було на 14 більше ніж...

У спортзалі було 67 хлопчиків і 41 дівчинка. діти сиділи у три ряди, причому в кожному ряду була однакова кількість дітей/ у першому ряду хлопчикыв було в 5 разів більше ніж дівчаток .у другому - хлопчиків було на 14 більше ніж дівчаток.скільки хлопчиків і дівчаток сиділо в кожному ряду?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
67+41=108-дітей 108/2=54 Нехай дівчаток х,тоді хлопчиків 5х У першому ряду х+5х=54. 6х=54. х=9 —дівчаток у першому ряді 5*9=45 хлопчиків у першому ряді Нехай дівчаток х, тоді хлопчиків х+14 х+х+14=54. 2х=40 х=20 -дівчаток у 2 ряді 20+14=34 хлопчиків у другому ряді