Щогодини майтер фарбує 8 стільців, а учень 5. Скільки разом за три години вони пофарбують стільців?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
   Задача М. - 8 ст. за 1 год Уч. - 5 ст. за 1 год ? ст. за 3 год    Розв`язання 1) 8×3=24 (ст.) - фарбує майстер; 2) 5×3=15 (ст.) - фарбує учень; 3) 24+15=39 (ст.) Відповідь: 39 стільців можуть пофарбувати майстер та учень за 3 години.