Шкільна їдальня закупила 24 кг. сушених яблук по 14 грн. та 12 кг сушених груш по 20 грн. Для приготування компоту сухофрукти змішали. Яка ціна 1 кг. суміші сухофруктів?
Шкільна їдальня закупила 24 кг. сушених яблук по 14 грн. та 12 кг сушених груш по 20 грн. Для приготування компоту сухофрукти змішали. Яка ціна 1 кг. суміші сухофруктів?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)24*14=336(грн)-стоимость яблок 2)12*20=240(грн)-стоимость груш 3)336+240=576(грн)-стоимость сухофруктов 4)24+12=36(кг)-масса сухофруктов 5)576:36=16(грн)-цена 1 кг сухофруктов
Не нашли ответ?
Похожие вопросы