Сила з якою нерухома кулька нитяного маятника діє на кінець нитки , дорівнює 5Н. Оберіть масштаб і зобразіть цю силу графічно.Зобразіть(на окремомурисунку)силу.з якою нитка діє на кульку,

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дати уявлення про гравітаційну взаємодію тіл, про силу тяжіння як про прояв цього виду взаємодії; увести поняття «вага тіла», формувати уявлення про явище невагомості; розвивати вміння спостерігати та аналізувати явища природи. Формувати цікавість до вивчення фізики, розширити кругозір учнів. Розвивати в учнів інтерес до фізики й експериментування. Формувати науковий світогляд. Обладнання: динамометр, гнучка дощечка, тягарці, пластикова пляшка наповнена водою.