Синтаксичний розбір речень.... Місяць світив так ясно, що можна було розгледіти кожен кущик полину, який тільки й ріс тут на пересохлій землі. Люди охоче погоджуються з тим, що твердить їх приятель, проте наперед відкидають те,...

Синтаксичний розбір речень.... Місяць світив так ясно, що можна було розгледіти кожен кущик полину, який тільки й ріс тут на пересохлій землі. Люди охоче погоджуються з тим, що твердить їх приятель, проте наперед відкидають те, про що говорить несимпатична для них особа або супротивник
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(Неокл.,розп.,просте,двоскл.,пошир,повне,неускл)