Схарактеризуйте особливості розміщення найважливіших сільськогосподарських культур на території України.Назвіть головні причини ,які впливають на обсяги виробництва сільськогосподарської продукції.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ответ на 2 вопрос Постоянные климатические условия данного района, разновидность почвы. Нехватка топлива ( нефть, газ) для сельскохазяйственных машин, комбайнов, засуха, пожары, нашествие насекомых, изменение потреблений этих продуктов