Склади 3 задачi за даними таблицi цiна. кiлькiсть 6 грн. 4 кг. ? 4 грн. ? 32 грн ? 6 кг. 48 грн

Склади 3 задачi за даними таблицi цiна. кiлькiсть 6 грн. 4 кг. ? 4 грн. ? 32 грн ? 6 кг. 48 грн
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мама купила 4кг картоплі по 6грн. за кілограм. Скільки гривень заплатила мама? 6*4=24(грн.)- заплатила мама. У магазині продаються банани по 4грн. за кілограм. У Петрика 32гривні. Скільки кілограм бананів може купити Петрик? 32:4=8(кг) - бананів може купити Петрик. Софійка витратила 48гривень, купивши 6кг моркви. Скільки коштував один кілограм моркви? 48:6=8(грн.) - ціна одного кілограма моркви.
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы