Склади і розвяжи задачі за малюнками.1)відро-?кастрюля-4лразом-14л2)каністра-6лвідро-?разом10л

Склади і розвяжи задачі за малюнками. 1)відро-? кастрюля-4л разом-14л 2)каністра-6л відро-? разом10л
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 задача. У відро налили Х літрів води.У кастрюлю-4 л.Разом у відрі і кастрюлі вийшло 14 л води.Скільки літрів води налили у відро?                                              Розв,язання.                 Х + 4=10  Х=10+4 Х=14 (л) Відповідь:14 літрів води налили у відро. 2 задача. Підстав значення як у першій задачі.А рівняння ось:  6+ х=10;  х=10-6;  х=4 (л)    Відповідь:4 літри води у відрі.