Склади i запиши опис рослини,яка квiтує навесні (5-7 речень)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
   Весною природа дуже красива. В лісах, в гаях і в садах пробиваються крізь землю різнономанітні квіти. Найперша квітка яка починає квітувати - підсніжник.    Ця рослина має білі пелюсточки, тоненький зелененький стовбур, а голівки квіток нахилені. Підсніжник отримав таку назву тому, що він пробивається, ще коли сніг ледь-ледь ростає.Видів цих рослин поки, що налічується 18.   Нажаль ця квітка занесена в Червону Книгу України. Тож збережімо цю красу!
Гость
Конвалія — невисока трав’яниста рослина. У неї два широкі загострені листки. Квіти в конвалії білі, схожі на маленькі дзвіночки. Вони дуже пахучі. Квіточки зібрані в довгу китицю. Конвалія — окраса весняного лісу.