Склади обернену задачу до задачі щоб шуканим . Було число 12.Розвяжи або арифметичним або алгебраїчним методом Майстер і учень мають виготовити по 96 рам для картин.Майстер щодня виготовляє-16 рам, а учень-12 рам.Хто з них вико...

Склади обернену задачу до задачі щоб шуканим . Було число 12.Розвяжи або арифметичним або алгебраїчним методом Майстер і учень мають виготовити по 96 рам для картин.Майстер щодня виготовляє-16 рам, а учень-12 рам.Хто з них виконає роботу раніше
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
96 : 16 = 6 (дн) за такий час виконає роботу майстер 96 : 12 = 8 (дн) за такий час виконає роботу учень 8 - 6 = 2 (дн) Відповідь: на 2 дні раніше виконає роботу майстер Майстер і учень мають виготовити по 96 рам для картин. Майстер  виготовляє їх за 6 днів, а учень за 8 днів. По скільки рам щодня будуть виготовляти майстер і учень? на скільки більше? 1. 96 : 6= 16 (р) виготовить майстер за день 2. 96 :8 = 12 (р.) виготовить за день учень. 3. 16-12= 4 (р.) Відповідь: на 4 рами більше буде виготовляти майстер  щодня