Склади самостійно святкове вітання мамі, татові, дідусеві чи братові (сестрі).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                 Улюблені мої! Вітаю Вас З Новим роком! Бажаю Вам всім міцного        здоров'я, щастя, успіхів у всьому і всього самого найкращого! Нехай Ваші найзаповітніші мрії збудуться. Я Вас дуже сильно люблю. Міцно цілую і обіймаю.   З найкращими побажаннями Ваш син і брат Микита.
Гость
Мама дорогая,в этот прекрасный денек, желаю тебе,чтобы в семье не погас огонек. Всегда пусть будет на твоем лице улыбка, И чтобы желания исполнялись,словно исполняет золотая рыбка. Очень прошу,нкикогда ты не плачь Я куплю тебе калач :D