Склади та розвяжи обернену задачу . Учні третіх класів протягом доби взяли в бібліотеці 35 книг. Скільки книжок взяли учні 3-В класу ,якщо учні 3-А взяли 18 книжок,а учні 3-Б -у 2 рази менше,ніж учні 3-А? ОБЕРНЕНУ ДО ЦЬОЇ ЗАДАЧІ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)18:2= 9 ( книг ) 3 Б 2)35-18-9= 8 (книг) 3 В Обратная задача: Ученики 3 А взяли из библиотеки 18 книг,3 Б в два раза меньше,чем в 3 А,ученики 3 В 8 книг.Сколько книг взяли из библиотеки ученики 3 классов?