Складіть електронний баланс для реакції      KClO3+6HCl=KCL+3Cl2+3H2O     Спасибо          Написати сумарне рівняння

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  +5         -1     -1    0 KClO3 + 6HCl =KCl + 3Cl2 + 3H2O +5         -1 Cl +6e = Cl     | 1 | окисник (процес-відновлення) -1            0 2Cl -2e = Cl2  |3 | відновник (процес-окислення)