Складіть словосполученя з поданими іменниками і прикметниками округ\округа;автономний мальовничий військовий виробничий промисловий навколишній
Складіть словосполученя з поданими іменниками і прикметниками
округ\округа;автономний мальовничий військовий виробничий промисловий навколишній
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
виборчий округ; автономний опір; мальовничий край; військовий підрозіл; виробничий кооператив; промисловий переворот; навколишній світ.