Складіть таблицю на тему "Програми повсталих у роки Селянської війни". 1)Назва програми; 2)Які вимоги висувалися; 3)Інтереси яких верств населення задовольняла

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. "12 статей "  2. Вимоги :  а) право обирати собі священникка й усувати його  б) зернова десятина , яку дають селяни , повинна йти на утримання священника  в) свобода селян  г) ліси  повинні перейти в користування горомади  д) менше поневолювання селян  е ) поверенення лугів і ріллі в користування громали  3. Ця программа задовольняла интереси селян