Складіть жартівливу розповідь про те, як стомлений і виснажений працею компютер перестав вас слухатися, тому вам довелося його перепросити. Використайте слова: вінда, віндоза, гіг, клава, дівідішка, принтак. Не обовязково вико...

Складіть жартівливу розповідь про те, як стомлений і виснажений працею компютер перестав вас слухатися, тому вам довелося його перепросити. Використайте слова: вінда, віндоза, гіг, клава, дівідішка, принтак. Не обовязково використовувати всі слова
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жартівлива розповідь про комп’ютер На одному, заваленому всякими дрібницями, столі жив собі старенький Комп’ютер, якого я просто називав Комп. Він був дуже стомлений і виснажений працею, майже весь зелений від неї. Ось одного разу він перестав мене слухатись, щось бубнів собі, бубнів, а на мої запитання нічого не відповідав. Спочатку я подумав, що все це через сміття навколо Компа, тому я прибрався і зробив йому навіть чашечку кави. Але він все одно не хотів зі мною розмовляти. Потім я подумав, що щось трапилося з його доброю помічницею Клавою, але вона не знала, чому Комп перестав слухатися. Тоді я підійшов до його приятеля Принтака, але і він зовсім не володів інформацією. Я засмутився, що ж тоді робити. Може треба добавити вітамінів в його денний раціон, може гігів не вистачає? А може він з глузду з’їхав та в нього його вінда полетіла? Що я тільки не перепробував – нічогісінько не допомагало. О, ідея! Я повинен у нього попросити вибачення. Я так і зробив, перепросив його, перевантажив – і  все знову запрацьовало! Відтоді я зрозумів, що й Компу потрібна невелика відпустка та відпочинок.