Складносурядними є речення 1.Дитинство все казковим видається-не збіднюйте ж душі його красу! 2.Чи то шумлять так хвилі, чи німфа плаче в слід. 3.Задощило, і фільмування довелось припинити. 4.Нехай не знає втоми та рука, що доб...

Складносурядними є речення 1.Дитинство все казковим видається-не збіднюйте ж душі його красу! 2.Чи то шумлять так хвилі, чи німфа плаче в слід. 3.Задощило, і фільмування довелось припинити. 4.Нехай не знає втоми та рука, що добре зерно в добру землю сіє.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2.Чи то шумлять так хвилі, чи німфа плаче в слід. 3.Задощило, і фільмування довелось припинити.