Скласти 10реч з фразеологізмами у яких є дієприслівник. Будь ласка!)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Злякавшись, Іванко швидко накивав п"ятами. Спалюючи за собою мости, можна змінити своє життя. Кидаючи гроші на вітер-багатієм не станеш. Знаючи собі ціну, тебе будуть поважати скрізь. Приїхавши до столиці, Оленка вирішила за будь-яку ціну тут зостатися. Ідучи на зустріч Микола розумів, що один невірний крок може звести все нанівець. Зціпивши зуби, я терпів цей біль. Наталка вже добру годину шукала свою подругу, збившись з ніг. Побачивши сірого вовка у лісі, Андрійко накивав п"ятами.